Apie mus

Apie mus

RNDV Logistics, UAB

RNDV Logistics – neutrali transporto įmonė, priklausanti RNDV Holding įmonių grupei bei teikianti automobilių nuomos ir keleivių pervežimo paslaugas Europoje.

Vieninteliai rinkoje suteikiame galimybę valdyti transportą šiandienos IT sprendimais.

Turimas 200 lengvųjų automobilių, mikroautobusų parkas bei veikloje naudojamos geriausios šių dienų veiklos valdymo praktikos (LEAN) leidžia pateikti konkurencingą kainodarą bei profesionalų aptarnavimą pagal ISO standartus.

 

MŪSŲ VERTYBĖS

Bendradarbiavimas
Profesionalumas
Tobulėjimas

Mūsų misija

Plėsti automobilių parką, investuojant į naują transportą, išmaniąsias technologijas, užtikrinant aukštą ir išskirtinę keleivių ir siuntų pervežimo paslaugų kokybę, klientų patogumą ir įmonės  prestižą bei konkurencingumą rinkoje. Taip pat, kiek įmanoma sumažinti visas eksploatavimo sąnaudas bei efektyviai išnaudoti turimus transporto resursus.

Mūsų vizija

Teikti aukšto lygmens keleivių-siuntų pervežimo kartu su transporto nuomos paslaugomis, kurias konfigūruodami IT sistemų pagalba galėtumėme maksimaliai optimizuoti ir padidinti klientams teikiamą naudą, būti patikimu partneriu ir tapti savo srityje lyderiaujančia kompanija Lietuvoje.

RNDV LOGISTICS kolektyvas